top fight logo export web
Fury Wilder trilogie box

Michael Bisping přišel s plánem, jak se dá opět vzbudit zájem o box

Jake Paul to svým způsobem dělá chytře, když si do ringu zve samé MMA fightery.

Abyste v lidech vzbudili zájem, musíte je nějak upoutat. YouTuber Jake Paul si tento úkol vzal na starost a začal se navážet do čím dál širšího MMA publika, jehož zrak se nyní snaží přesměrovat do boxerského ringu.

Box vs. MMA

„MMA je všeobecně nejoblíbenější bojový sport současnosti, o tom není žádných pochyb, ale je to box, který tu položil ty základy. A proto by bylo dobré, kdyby zájem o tento sport úplně nevyprchal,“ uváděl Michael Bisping, bývalý šampion střední váhy UFC.

„Jak se tedy dá tento skomírající sport zachránit? Tak, že ho oživíte lidmi, co momentálně budí největší zájem. Vezmete tam atraktivní MMA fightery, kteří mají spoustu fanoušků a kteří své bojové idoly budou následovat kamkoliv. To je ten důvod, proč Jake Paul vyzývá Jorgeho Masvidala, Natea Diaze, Conora McGregora, jde mu o ty největší PPV hvězdy,“ vysvětloval ve svém podcastu.

Každopádně i když už box takovou pozornost nebudí, stále na tom není tak špatně, jak se všeobecně tvrdí. Pouze je zde jen moc hmotnostních kategorií, moc federací a moc šampionů, že se v tom nestranní fanoušci nemohou pořádně zorientovat, a proto o to raději ani nezavadí.

Diaz Jake Paul Masvidal

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.