top fight logo export web
Perry Usyk Mike Tyson

Mike Tyson ani Oleksandr Usyk by proti mně neměli šanci, míní Perry

Mike Perry je po výhře nad Venomem Pagem silně nabuzený. Teď by si věřil i na takové jedince, jako jsou Mike Tyson či Oleksandr Usyk.

V MMA mu pšenka příliš nekvetla, a proto se známý UFC veterán vydal za tím odvětvím, u kterého předpověděl, že se mu bude více dařit.

„Já jsem známý pouliční fighter, mou předností je rychlost a dravost. Žádný grappling a jiné homo věci na ulici nejedeme, proto je mi box mnohem bližší,“ objasňoval, proč se vydal do BKFC, kde se konají boxerské zápasy bez rukavic.

Mike Perry začal svou novou pouť vskutku skvěle. Nejprve porazil Juliana Lanea a pak známou hvězdu Bellatoru Michaela „Venoma“ Page. Obě výhry v americkém bijci probudily takové sebevědomí, že by si dnes věřil i na ty historicky největší šampiony.

„Je jedno, že jsem střední váha, chci se rvát s těmi nejlepšími,“ prohlásil Perry. „Mohu se střetnout s Oleksandrem Usykem… Nikdo toho chlápka nevyzývá, tak proč ne já?“ položil jakousi řečnickou otázku.

„Chci ta nejlepší jména v oboru. Usyk, Mike Tyson… Kdo je tam dál? Leon Edwards,“ rozšiřoval svůj seznam. „Nad všemi mám rychlostní výhodu, neměli by proti mně šanci,“ vyjasňoval, proč by je porazil…

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!