Top-Fight.cz - bojové sporty
mike tyson logan paul

Mike Tyson by se měl mít na pozoru, kdybychom se střetli, vypleskám ho, hrozí Logan Paul

Mike Tyson má údajně smůlu, že tolik zestárl. Pokud se teď opravdu střetne s Loganem Paulem, dostane prý nehorázné bití.

Je to směrem k takové legendě ve své podstatě neúcta, zejména, když to vychází z úst prostého YouTubera, který ještě nemá takové bojové zkušenosti. Přesto dnešní érou hýbe nejvíce show a peníze a oba tyto faktory Logan Paul dokonale naplňuje.

„Můžete si říkat, co jenom chcete, ale já a můj bratr jsme těmi hlavními ikonami, které tu rozhýbaly celou bojovou hru,“ nechával se slyšet Logan Paul, jenž chválil sebe i svého bratra Jakea.

Oba sourozenci si domlouvají lukrativní boxerské zápasy, které mají potenciál budit co největší pozornost. Logan například nyní podle amerických medií usiluje o souboj s Mikem Tysonem, jen aby zavřel všem kritikům pusy.

„Hodně lidí mi nevěří, spousta z nich si myslí, že by mě Tyson zabil, já to ale vidím jinak. Jsem mnohem mladší, dravější a hbitější, Tysona bych porazil a všem kritikům zavřel hubu. Mám kočičí reflexy, jsem jako mladá a rychlá kočka!“ vysoukal ze sebe Paul.

„Pokud bychom se s Mikem střetli, čekala by ho veřejná poprava, dostal by strašný výprask. Nevím, jestli do toho mohu jít, protože bych zmlátil slavnou legendu, což není zrovna super. Poslal bych na podlahu člověka, kterého nesmírně obdivuji,“ dodal Paul.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
  • Top-Fight.cz
  • Box
  • Mike Tyson by se měl mít na pozoru, kdybychom se střetli, vypleskám ho, hrozí Logan Paul