top fight logo export web
mike tyson blazen mma ufc

Mike Tyson, jak ho neznáte. Tyran, co manipuloval a strašil lidi, řekl manažer

Furyho britský manažer Frank Warren zkritizoval bývalou boxerskou superstar Mikea Tysona a označil ho za manipulativního tyrana. 

Většina lidí Mikea vnímá jako legendu, ke které chovají úctu dodnes. Zdali ho ale takto vnímá i Warren, to je těžké říct.

Tato dvojka se kdysi dobře znala. Warren promoval Tysonovy zápasy na britské půdě a dopomohl mu k zisku nemalého jmění. Když ale nahlédl do boxerova zákulisí, nestačil se mnoha věcem divit.

Mike Tyson naháněl strach ještě před zápasem

„Mike je hrozný manipulativní tyran,“ řekl Warren deníku Guardian. „Všechny své soupeře týral psychicky. Koho se mu podařilo zlomit, toho v zápase porazil. Jen těch pár vybraných, co jeho šikanu vydrželi, ho dokázali přemoci,“ sdělil.

„Celé Mikeovo chování spočívalo v porušování pravidel, zákonů a zastrašování protivníků. Kolikrát kvůli tomu chodil až za hranu. Fanouškům se to vystupování možná líbilo, ale ve skutečnosti to byl tyran, násilník a misogyn. Když na někoho řval, choval se velmi homofobně.“

mike tyson warren
Mike Tyson a Frank Warren

Zničená kariéra

Bohužel se všechno tohle chování na Tysonovi podepsalo. Místo boxerské slávy přišel rychlý úpadek.

„Když chtěl a jel naplno, dokázal být neuvěřitelně vzrušujícím fighterem. Bohužel tato dominance neměla příliš dlouhého trvání. Mike si všechno sám posral a svou slibně rozjetou kariéru zahodil. Nežil život, který měl žít, který byste od profesionálního boxera čekali,“ poukazoval na jeho mnohé problémy.

„Mohli byste si vedle něho sednout, popovídat si s ním a najednou byste s ním soucítili. Povídám vám však, že tu není důvod k soucitu. Ten chlap umí být velmi přesvědčivý a manipulativní. Všechny průsery dělal vědomě,“ řekl Warren v interview pro britský plátek Guardian.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!