top fight logo export web
tyson ranc nabidka

Mike Tyson důrazně varuje Joshuu, v případné odvetě proti Usykovi mu nedává velké naděje

Anthony Joshua trvá na tom, aby co nejrychleji získal své ztracené pásy těžké váhy zpátky. Proti Usykovi mu ovšem příliš lidí nevěří.

Ještě před pár dny Oleksandr Usyk mluvil o tom, jak v této náročné době nehodlá opustit svou vlast, ale tlak ze strany sponzorů a vesměs i týmových kolegů byl natolik silný, že nakonec i sám ukrajinský šampion změnil názor.

Z avizované novinky je nejvíce nadšený Anthony Joshua, který byl prakticky už jen jeden krok od oznámení náhradního duelu, jenž by svedl proti Joe Joycemu. Titulová odveta je ale přeci jen jeho preferovanou volbou.

Zdali se jedná o chytrý tah, o tom pochybují jak mnozí fanoušci, kteří Anthonymu už tolik nevěří, tak zejména i legendární Mike Tyson. Ten cítí, že si měl „AJ“ dát dříve několik desítek sparingů proti levorukým soupeřům.

„Poslouchejte, mám rád Joshuu, ale hodně váhám, jestli má na to, aby Usyka porazil. Výšková převaha v tomto případě nehraje žádnou roli, zejména, pokud čelíte soupeři, který je technicky mnohem zdatnější jak vy,“ řekl Tyson.

„Podle mě Joshua dělá chybu, že na tu odvetu tak spěchá. Kdyby na ni tak netlačil, mohl využít té darované příležitosti, kdy si mohl dát náhradní fight a vyzkoušet si sparingy proti několika dalším levákům. A až by byl plně připravený, pak by si to mohl zkusit s Usykem rozdat znovu,“ navrhuje.

„Potíž je v tom, že je Usyk mnohem chytřejší a techničtější boxer, navíc umí dokonale používat svůj jab. Na tohle Joshua není připraven, minimálně ne teď,“ cítí Mike Tyson.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.