Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
tyson ranc nabidka

Mike Tyson: Mám ten největší konopný ranč na světě! Prodám klidně i Tobě

Pokud máte prakticky neomezený rozpočet a spoustu volného času, pak se kolikrát i nemožné věci mohou jednoho dne stát skutečností.

Ještě nedávno platil na většině území Ameriky přísný zákaz konzumace marihuany, což už je zejména v Kalifornii pouhou minulostí, čehož se Mike Tyson rozhodl naplno využít.

Legendární boxer v roce 2016 založil společnost Tyson Holistic Holdings, která prodává konopné přípravky lidem. Doposud mu k této činnosti stačil jeho vlastní „skromný“ ranč, až se postupně zvýšil zájem o jeho zboží a on nemohl jinak, než expandovat.

Výsledná verze je taková, že již před rokem začala výstavba druhého ranče, který se bude rovněž nacházet v Kalifornii (na místě zvaném Desert Hot Springs) a rozprostře se po ploše neuvěřitelných 407 akrů.

Kromě kouření jsou všeobecně známé léčivé účinky konopí, na což se zaměřuje i sám Tyson, jenž to v rozhovoru pro časopis Cannabis Tech Today okomentoval slovy: „Přemýšlel jsem nad tím, jak moc bych mohl lidem pomoct, kdybych jim nabízel konopí.“

Tysonův plán našel podporu i v několika zvučných mediích, přičemž jedno takové zastupuje známý novinář Piers Morgan. „Ať už je váš názor na konopí jakýkoliv, rozhodně je méně nebezpečné než alkohol nebo cigarety. V životě jsem neviděl zdravější a ochotnější lidi než ty, kteří ji konzumovali… jako Mike Tyson.“

Zajímavostí je, že nepůjde jenom o ranč klasický, ale také výučný, což potvrzuje výstavba Univerzity (nesoucí název Tyson University), v níž se budou lidé učit o pěstování, farmaření a zároveň také léčených účincích.

Estetické kouzlo nového místa podtrhne světově nejdelší uměle vytvořená řeka (tzv. lazy river, s níž se setkáváte například v aquaparcích), po které kdybyste se vydali od nejsevernějšího místa k tomu nejjižnějšímu, tak vám to zabere dobrou hodinu.

Tuto nesmírně dlouhou řeku nakonec podpoří i konání příležitostných slavností, kvůli nimž se plánuje v místě objektu postavit aspoň jeden hotel, a to hlavně z toho důvodu, aby měli turisté kde přes noc sklopit hlavu.

Základy celého projektu:

tyson mapa

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin