top fight logo export web
38f1410a1ff1c2766dbdc44c07cb817fec8ead8b

Mike Tyson mi jen tak dal 60 000 Kč, prozradil Tim Witherspoon

Mike Tyson je po vydařené exhibici s Ronem Jonesem stále v kurzu a ve vzduchu je cítit, že by se do boxerského ringu mohl vrátit. Alespoň tedy na nějakou exhibici. I jeho fanoušci doufají, že ho uvidí ještě alespoň jednou zápasit.

Není se proto čemu divit, že na veřejnost prosakují nejrůznější příběhy z dob, kdy už Mike profesionální kariéru pověsil na hřebík. Před pár dny se o jednu zajímavou historku v rozhovoru pro SunSport podělil i Tim Witherspoon, bývalý dvojnásobný mistr světa v těžké váze v boxu.

Psal se rok 2010, když se spolu tyto dvě boxerské hvězdy potkaly v liverpoolském hotelu. Witherspoon tehdy se svojí dcerou Shanayiah odpočíval na hotelovém pokoji, když v tom se ve dveřích zjevil Mike a jen tak z ničeho nic na jejich postel hodil balík peněz.

„Ten den nás čekala společná večeře v hotelové restauraci. Mikeův pokoj ještě nebyl připraven, a tak vešel do našeho pokoje, hodil na postel tašku plnou peněz a začal peníze přepočítávat. Bylo tak fakt hodně peněz, takže hned jak jsme to s dcerou uviděli, chtěli jsme odejít, když v tom nás Tyson zastavil,“ líčil Witherspoon.

Mike: „Kam jdete? Posaďte se!“ Tim: „No, my…“ Mike: „Lidi, neblbněte a posaďte se“. „Pak spočítal všechny peníze a jen tak nám dal 2 000 britských liber. Bylo to od něj opravdu velkorysé,“ dodal Witherspoon.

Věříme, že Tima, který odešel do důchodu v roce 2003 jako dvojnásobný šampion těžké váhy, určitě dárek potěšil.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.