top fight logo export web
e463ab32b89733d6e70591ef64f68422140e3e24

Mike Tyson: Mít stejnou váhu jako Mayweather a potkat se s ním v ringu, tak prohraju

Velmi zajímavé prohlášení vydal bývalý král těžké váhy Mike Tyson. Ten se domnívá, že kdyby vážil stejně jako Floyd Mayweather a během svých nejlepších let se s ním potkal v ringu, tak by prohrál na body.

Železný Mike byl hostem nové série oblíbeného formátu od GQ, kam jsou zvány celebrity, které pod svým jménem na internetu odpovídají lidem na komentáře. A jedna z takových otázek byla právě spojena s Floydem „Moneym“ Mayweatherem.

„Kdo by vyhrál pouliční bitku mezi Tysonem a Mayweatherem, kdyby se potkali ve svých nejlepších letech?“ zněla otázka.

„Kdyby to byl street fight, tak bych nakopal Floydovi prdel a ani by se to nedalo nazývat nějakým zápasem, ale kdybych měřil stejně jako on a potkali bychom se v ringu, tak by mě porazil na body,“ odpovídal upřímně Tyson.

Vše je údajně dáno výjimečností, jakou Mayweather během svých aktivních let disponoval. Dodnes je díky tomu považován za „krále protiútoků“. Jeho skóre 50-0-0 mluví za vše.

„Na svůj styl disponuje Floyd opravdu skvělou technikou a v tom, co dělá, je naprosto výjimečný,“ přiznával Mike Tyson.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!