Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin

Mike Tyson: Mít stejnou váhu jako Mayweather a potkat se s ním v ringu, tak prohraju

Velmi zajímavé prohlášení vydal bývalý král těžké váhy Mike Tyson. Ten se domnívá, že kdyby vážil stejně jako Floyd Mayweather a během svých nejlepších let se s ním potkal v ringu, tak by prohrál na body.

Železný Mike byl hostem nové série oblíbeného formátu od GQ, kam jsou zvány celebrity, které pod svým jménem na internetu odpovídají lidem na komentáře. A jedna z takových otázek byla právě spojena s Floydem „Moneym“ Mayweatherem.

„Kdo by vyhrál pouliční bitku mezi Tysonem a Mayweatherem, kdyby se potkali ve svých nejlepších letech?“ zněla otázka.

„Kdyby to byl street fight, tak bych nakopal Floydovi prdel a ani by se to nedalo nazývat nějakým zápasem, ale kdybych měřil stejně jako on a potkali bychom se v ringu, tak by mě porazil na body,“ odpovídal upřímně Tyson.

Vše je údajně dáno výjimečností, jakou Mayweather během svých aktivních let disponoval. Dodnes je díky tomu považován za „krále protiútoků“. Jeho skóre 50-0-0 mluví za vše.

„Na svůj styl disponuje Floyd opravdu skvělou technikou a v tom, co dělá, je naprosto výjimečný,“ přiznával Mike Tyson.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin