tyson joshua usyk

Mike Tyson naznačil, že by s Joshuou ani Usykem neměl žádný problém

Box se sice za ta léta posunul kupředu, ale i tak Mike Tyson necítí, že by současná generace byla nějak lepší, spíše naopak.

Už jednou jsme to z jeho úst mohli slyšet. „Dříve se prostě sešli dva nejlepší a bojovali proti sobě a oba si skvěle vydělali. Dnes je to ale hlavně o tom, abyste si zachovali svůj bezchybný rekord. Ty absolutně největší zápasy se nikdy neuskuteční, protože se všichni bojí,“ říkával legendární Iron Mike.

On sám dlouhou dobu volal po bitvách, jako jsou Whyte vs. Wilder, Wilder vs. Joshua, Joshua vs. Fury atd. Žádná z nich se ale doposud neuskutečnila.

„Tohle je taková divná doba. Cením si, že aspoň takový Fury chtěl dokázat své kvality, a proto sebevědomě šel a porazil Wildera. To, jak se nevzdává, si získalo mou pozornost. Skutečně jsem se stal jeho fanouškem,“ přiznával kdysi nejmladší šampion v celé historii těžké váhy boxu.

Teď se ale uskutečnila bitva mezi Joshuou a Usykem, ve které „AJ“ prohrál na body. A ke zklamání všech nepředvedl takový výkon, jaký by byl hodný šampiona čtyř organizací. Lidé od něj očekávali mnohem více. To se mimo jiné týká i Mikea Tysona, který na své publikum směroval jednu řečnickou otázku.

„Viděl jsem zápas Joshuy s Usykem a možná za sebou měli špatnou noc, ale s ohledem na jejich výkon se vás musím zeptat. Opravdu si myslíte, že by mě v mé nejlepší éře mohli porazit?“ tázal se Tyson na svém Twitteru, čímž naznačil, že by si s oběma borci dříve hravě poradil.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin