top fight logo export web
mike tyson weed vyhra

VIDEO: Mike Tyson: Nemám ve zvyku hulit před zápasy, ale v roce 2000 jsem tak vyndal Golota

Jeden z nejlepších boxerů staré generace se vrátil k incidentu, kvůli němuž v roce 2000 platil tučnou pokutu. Mike Tyson tehdy vyhrál tři duely, přičemž ten poslední byl proti Andrew Golotovi. Zajímavostí je, že ho dal, i když byl ještě „zhulenej“. 

„Abychom v tom udělali jasno,“ řekla ihned na začátku rozhovoru boxerská legenda, „nikdy jsem neměl ve zvyku hulit, když mě čekal zápas, ale před duelem s Golotou jsem se prostě neposlechl,“ pokračovala.

Marihuana přitom jako taková nezvyšuje člověkovu výkonnost, ba naopak omámí jeho smysly. „A to je přesně ono. Nebyl jsem to já, koho to poznamenalo, ale byl to právě můj soupeř,“ smál se Tyson.

Jakmile se na to přišlo, výhra mu byla odňata a navíc musel platit nemalou pokutu. „Naúčtovali si několik stovek dolarů a pak se mnou nekomunikovali. Za rok jsem se ale vrátil a ukázal se v plné parádě,“ uváděl.

V každém případě si nemyslí, že je sám, kdo takto „porušoval pravidla“. „Myslím si, že je nás mnohem víc, i když to spousta lidí nepřizná. Jak jsem řekl, já to nikdy nedělal před zápasy, vždy jsem se snažil být čistý, ale v té době jsem si holt neuměl pomoct,“ dodal.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení.

Registrovat se můžete zde.

betano mobil

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.