top fight logo export web
mike tyson utok letadlo

Mike Tyson o útoku na „fanouška“: Ten kluk odhalil mou slabinu a probudil ve mně bestii

Mike Tyson se osobně vyjádřil na téma incidentu, ke kterému došlo během letu ze San José do Miami, kde několika údery uklidnil troufalého „fanouška“.

Tento fanoušek, můžeme-li ho tak vůbec nazývat, ztratil pojem o tom, kdo je nebo býval legendární Mike Tyson. Slavnou boxerskou legendu nejprve požádal o selfie, ale to nestačilo. Následně s ní chtěl navázat konverzaci.

Mikeovi po chvíli tento rozhovor lezl krkem, a tak dotyčného člověka poprosil, ať přestane. Ten si ale nedal pokoj, a naopak svůj monolog v letadle obohatil o písničky a říkanky, kterými neštval jen Tysona, ale snad všechny spolucestující.

Vše vyvrcholilo v momentě, kdy tomuto mladíkovi „vyletěla“ flaška z ruky – dle tiskové zprávy byla hozena. Mikeovi totiž přistála na hlavě, a to byl moment, co se kdysi slavný boxer už neudržel. Výsledek známe sami.

Holyfield Mike Tyson

Neměl jsem to dělat

„Už jsem se změnil a většinou si těchto věcí dokážu nevšímat. Hádám však, že tenhle kluk odhalil mou slabinu. Jako kdyby zaútočil na nějaký můj citlivý bod a ten spínač na bestii ve mně se najednou přepnul,“ popisoval Mike Tyson Jimmymu Kimmelovi, jak se jeho hrubá reakce zrodila.

„Je to moje chyba. Takhle bych se neměl chovat. Jako kdybych se vrátil zpátky do mých primitivních mladých let. Je mi to opravdu líto, neměl jsem se tak chovat, ale v ten moment jsem byl zkrátka tak naštvaný, vytočený, iritovaný celou tou událostí,“ přiznal.

Nakonec vše skončilo verbální domluvou. Napadaný mladík nepodal žádná obvinění, jelikož si sám začal. Mike Tyson bohužel možná trochu klesnul v očích veřejnosti, ale i tak tento případ můžeme brát jako poučení, že se nevyplatí dráždit hada bosou nohou. Zejména, pokud toho hada představuje jeden z nejlepších těžkotonážních boxerů v celé historii.