top fight logo export web
jake paul mike tyson zapas odpoved

Mike Tyson odpověděl na bojovou výzvu od Jakea Paula

Jake Paul měl tak velkou odvahu, že nazval Mikea Tysona svou snadnou kořistí a zároveň ho vyzval k boji v ringu. Teď se dočkal odpovědi.

Je tomu pár dní, co se americký YouTuber v interview pro boxing-social pořádně rozvášnil, když nejprve promluvil o svých ambicích, svých zkušenostech a následně o svých plánech. V těch se hodlá zaměřovat na úderný list, který si tato americká celebrita vytvořila.

V samotném popředí tohoto seznamu se nachází legendární těžkotonážní boxer Mike Tyson, jemuž Jake rovnou vzkázal: „Slyšel jsem, že ti Triller doteď nezaplatil za fight s Jonesem, co takhle to napravit? Já a ty prodáme rekordní počet PPV a výplata bude zaručena. Čeká tě sice KO, ale za ty prachy to určitě stojí, co říkáš?“

Velmi odvážná slova od mladého YouTubera, který má na kontě zatím jen pět profesionálních zápasů, přesto si ze své pozice může vyzývat naprosto kohokoliv.

mike tyson kour

Málokdo to čekal, že se Tyson touto výzvou bude zabývat, ale on na ni přeci jen reagoval. A vůbec ne záporně. „Jasně, Jakey, pojďme do toho. Bože, nebude to super?“ odvětil Iron Mike během svého Hotboxin‘ podcastu a celý svět tím udivil. Však ještě nedávno říkal, že pokud by se utkal s některým z bratrů Paulů, jeho vnoučata, která tyto celebrity milují, by mu to neodpustila.

Na druhou stranu je třeba vzít v potaz, že ani Mike svou odpověď nemusel brát vážně. Podobné zájem budící reakce slýcháme v bojovém světě často a už kolikrát se stalo, že z toho nic nebylo. Uvidíme tedy, jak tomu bude nyní.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.