top fight logo export web
35c087bc5de00970996d09c1ac86e404ce93c5b0

Mike Tyson opět prokázal srdce šampiona a vzdal hold legendě, kterou by prý ani on sám nikdy neporazil

Není to tak dávno, co byl Anthony Joshua tázán, kdo by mezi Mikem Tysonem a Muhammadem Alim vyhrál skutečný zápas. Britský šampion vše podrobil důkladné analýze, v jejímž závěru mu vyšlo, že by se vítězem stal Tyson. Ten s tímto verdiktem ovšem nesouhlasí.

„Je to hezké, ale s největší pravděpodobností bych proti Alimu vyhrál pouze virtuální fight, nikdy však reálný,“ prozradil Iron Mike pro Yahoo Sports, kde reagoval na Joshuovu řeč.

„Muhammad Ali je největší boxerský šampion, jaký kdy žil. Nikdo takový se už nikdy nezrodí,“ sdělil se vší úctou ke svému příteli, jenž ho inspiroval v boji.

Nejděsivější muž planety tak opět prokázal své srdce šampiona, když vzdal hold legendě, kterou vždy obdivoval. On sám se nikdy svou láskou k ní netajil a nikdy tajit nebude.

Posuneme-li se pár let zpátky, něco podobného Mike sdělil v rozhovoru pro „This is 50“. Tehdy do toho zapojil i více emocí.

„Na světě není žádný člověk, jako je Ali. Vše, čeho můžeme my dosáhnout, on už dávno překonal. Tohle není o svalech, to je o koncentraci, intelektu a rychlosti. Tohle je o něm, on je speciální, nikdo ho nepřemůže,“ pravil.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.