top fight logo export web
70e089015a637f385e7428335f363de3bdbcfd26

Mike Tyson: Pokud Ruiz porazil Joshuu jednou, může to udělat i podruhé

Kostky byly hozeny, odveta byla potvrzena a nyní se jenom čeká na potvrzení místa konání. Anthony Joshua se bude snažit vzít si zpět své čtyři pásy, ale aby to zvládl, bude muset ze sebe vydat mnohem víc něž během červnové bitvy v New Yorku. Zvládne to? Sám legendární Mike Tyson vyjádřil své pochybnosti.

„Andy je skvělý chlapík. Hned druhý den, jakmile porazil Joshuu, za mnou přišel,“ pravil Tyson, jenž sám byl považován za jednoho z nejlepších a nejrychlejších boxerů všech dob. Nyní je tu však Andy Ruiz a minimálně co se rychlosti týče, jsou si oba dva zápasníci dost podobní.

„Andyho energie je prostě úžasná, je plný elánu. Je to velmi milý a úžasný člověk,“ chválil Mike mexického šampiona, který má na svém kontě už 33 výher (22 KO) a jen jedinou porážku. Ta přišla před třemi lety v bitvě s Josephem Parkerem, jenž mexického boxera vybodoval.

Velké téma však budí samotná odveta mezi Ruizem a Joshuou. Promotér Hearn si přeje, aby se uskutečnila v Anglii, konkrétně v Cardiffu. Téže vizi má i sám „AJ“. „Vystoupit v Cardiffu před 70-80 tisíci diváky, kteří vás ženou dopředu, mi dodává přesně ten typ energie, co potřebuju, abych si mohl pásy vybojovat zpátky,“ prozradil dnes již bývalý britský šampion.

Bez ohledu na to, kde se odveta bude konat, si ovšem Mike Tyson myslí, že je Joshuova stopa ve světovém žebříčku těžké váhy v ohrožení. „Podívejte se. Andy porazil Joshuu jednou a určitě to může udělat i podruhé. Je velmi rychlý a nebezpečný,“ podotýkal Tyson v rozhovoru pro stanici ESPN.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!