mike tyson predikce

Mike Tyson predikuje, jak dopadne trilogie mezi Furym a Wilderem

Mike Tyson odhalil, na koho by si ve velmi vyhlížené trilogii mezi Furym a Wilderem vsadil.

Bronzový Bombardér podle všeho oplývá novým sebevědomím, které se opírá o ty nejbrutálnější úmysly. Alabamský borec hodlá svého britského soka za všechny ty „podvody“ donutit trpět, a dokonce se i uchyluje k neprofesionálním výhrůžkám ohledně smrti.

Papírové předpoklady jsou ovšem druhým faktorem, který je třeba zohlednit. Tyson svému americkému protějšku minule doručil to nejhorší možné bití a dle všeho by to měl i zopakovat. Téže názor zastává také legendární Iron Mike.

„Deontay Wilder na sebe může být hrdý. Má za sebou skvělou kariéru, na kontě má několik působivých knokautů, ale bohužel si myslím, že Tyson Fury je jeho kryptonitem. Proto si myslím, že průběh trilogie nebude moc odlišný od jejich druhého zápasu,“ prozradil Mike Tyson ve svém Hotboxin‘ podcastu.

Protože se však jedná o box v těžké váze, kde může jeden úder všechno změnit, nemůžeme Wildera plně odepisovat. Zejména, když se v jeho hlavě honí myšlenka o vraždě a Furyho, jak sám řekl, z celého srdce nenávidí. V tomto duelu tedy nebude mít co ztratit, půjde si čistě za pomstou.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Váš názor nás zajímá, zanechte komentář.x
()
x
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue