Mike Tyson komentuje svou konkurenci a říká svůj názor

Mike Tyson rozebírá potenciální průběh duelu Fury vs. Joshua

Mike Tyson přišel s velmi zajímavou predikcí sjednocující titulové bitvy mezi Furym a Joshuou.

Termín duelu mezi oběma těžkými váhami zatím není znát, ovšem jisté je, že se ho dočkáme ještě letos, pravděpodobně někdy v průběhu léta. Součástí smlouvy je i doložka o odvetě, ale ta se bude řešit až po prvním uskutečněném souboji.

Většina papírových předpokladů hovoří ve prospěch Tysona Furyho, který bohužel na rozdíl od svého britského druha už více než rok nestál v ringu. A jak sám tvrdí, tyto pauzy bývají pro boxery nejhorší.

Mike Tyson si je této pauzy moc dobře vědom, ale jeho predikce se opírá o jiná fakta.

Anthony Joshua vs. Tyson Fury v boxerském duelu

Mike Tyson řekl svůj názor nahlas

„Co se této bitvy týče, velmi se na ni těším. Myslím si, že nás čeká skvělé drama,“ ujal se slova tehdejší nejmladší šampion v celé historii těžké váhy.

„Opravdu hodně mám rád Joshuu a možná má i silnější údery než Wilder, ale rozhodně není rychlejší jak Wilder. To bude podle mě rozhodující faktor,“ domnívá se.

„Pokud Joshouvy údery nebudou rychlejší než ty Wilderovy, Furymu nijak neublíží. Vaše rány mohou být sebevíc razantnější, ale pokud nejsou rychlé, nejsou tak účinné. A pokud se Tyson dokázal vypořádat s Wilderovými rychlými údery, pak si myslím, že je Joshua ve velkém průšvihu,“ dopověděl.

Shodou okolností se názor Iron Mikea opírá i o to, co říkal před více než rokem sám Gypsy King. Ještě před odvetou s Bronzovým Bombardérem zdůraznil to, že lze Deontayovy bomby ustát, horší je, že nikdy nejsou vidět.

„Ty rány na vás létají a kolikrát nevíte odkud. Takže já sám bych řekl, že Wilder není nejsilnější boxer v těžké váze, ale dozajista je nejrychlejší. Na tohle si musím dát pozor, zejména na jeho rychlý jab, který je mnohými podceňován,“ vysvětloval tehdy Fury.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue