top fight logo export web
Mike Tyson se konečně dočkal. Čeká ho odveta se soupeřem, který ho porazil

Mike Tyson: S boxem jsem skončil, ale když mi Jake Paul nabídne tuhle částku, tak se vrátím

Po všech těch vleklých jednáních a zneužívání ze strany sponzorů se Mike Tyson rozhodl s boxem znovu skoncovat. Pokud to s ním ale Jake Paul myslí doopravdy vážně, musí zacinkat zlaťáky a on svůj názor ještě přehodnotí.

Slavný Iron Mike, jenž přibližně před měsícem vyslal do éteru zprávu, že s boxem nadobro skončil, opět přiznává, že ho realizační tým zkouší ještě přemluvit. Nabízí se tu například exhibiční souboj s YouTuberem Jakem Paulem, který Tysona zařadil do svého „úderného listu“.

Jelikož mladá internetová hvězda velmi naléhá, rozhodl se jí Mike Tyson prostřednictvím svého pravidelného podcastu odpovědět. Aby se Jake dočkal svého dream fightu, musí rozbít nejedno zlaté prasátko.

„Skončil jsem. Jak jsem řekl, určití lidé ze mě totálně vysáli motivaci, a proto trénuji už jen tak pro zábavu…,” zamumlal si Mike.

Pak ale zvážnil. „Pokud si Jake Paul opravdu myslí, že mě může dostat zpátky, bude to pořádně drahý. Chce to něco víc, než jsou jen pouhá slova… Blond vlasy, modré oči, sakra, to bude hodně nákladné. Řekl bych tak jedna miliarda babek,“ vytyčil si podmínku.

Ať už je Paul sebevíc slavný, je jasné, že jednu miliardu amerických dolarů určitě nemá, a proto se ve svém úderném seznamu bude muset zaměřit na další jméno. Je jich tam hned několik, jedno zvučnější než druhé.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.