top fight logo export web
Mike Tyson se konečně dočkal. Čeká ho odveta se soupeřem, který ho porazil

Mike Tyson se konečně dočkal. Čeká ho odveta se soupeřem, který ho porazil

Je to sotva pár chvil, co Mike Tyson pro kanál TMZ Sports prozradil, jaký souboj ho letos na podzim čeká. A má jít o skutečně velkou věc.

Po dvaceti letech údajně stojíme u zrodu bájné odvety, která už napoprvé budila obří pozornost. Mike Tyson si tehdy šel pro pásy těžké váhy federací WBC, IBO a IBF, jež byly v moci Lennoxe Lewise. K jeho smůle ovšem tento duel prohrál v osmém kole na KO.

„Je čas na odvetu. S Lennoxem Lewisem se utkám letos v září,“ sdělil Tyson velmi stručně pro TMZ Sports. Dal tak vzpomenout na svá slova, která vyřkl přibližně před měsícem ve svém Hotboxin‘ podcastu. „Plánuji velké zápasy. Chci duely se současnými šampiony i odvetu s Lennoxem Lewisem či trilogii s Evanderem Holyfieldem.“

Jak se zdá, část jeho slibu by konečně mohla být naplněna. Půjde sice o pouhou „exhibici“, nicméně i tak bude lákat obří pozornost.

Původně se měl Mike střetnout s Evanderem Holyfieldem. Ten dokonce veřejnost informoval o tom, že se trilogie uskuteční letos v létě. Následně ovšem vyšlo napovrch, že jednání ztroskotala a vina údajně byla na Mikeově straně, jenž chtěl svého o čtyři roky staršího kolegu z branže nechat prvně rozboxovat.

Dle informací TMZ Sports se Lennox Lewis odvetě s Tysonem nebrání, ba naopak, je jí více než otevřený. Alespoň v tomto případě tedy můžeme zůstat optimističtí, že k nějakému ostře sledovanému měření sil dvou legendárních postav těžké váhy skutečně dojde.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.