Mike Tyson se konečně dočkal. Čeká ho odveta se soupeřem, který ho porazil

Mike Tyson se konečně dočkal. Čeká ho odveta se soupeřem, který ho porazil

Je to sotva pár chvil, co Mike Tyson pro kanál TMZ Sports prozradil, jaký souboj ho letos na podzim čeká. A má jít o skutečně velkou věc.

Po dvaceti letech údajně stojíme u zrodu bájné odvety, která už napoprvé budila obří pozornost. Mike Tyson si tehdy šel pro pásy těžké váhy federací WBC, IBO a IBF, jež byly v moci Lennoxe Lewise. K jeho smůle ovšem tento duel prohrál v osmém kole na KO.

„Je čas na odvetu. S Lennoxem Lewisem se utkám letos v září,“ sdělil Tyson velmi stručně pro TMZ Sports. Dal tak vzpomenout na svá slova, která vyřkl přibližně před měsícem ve svém Hotboxin‘ podcastu. „Plánuji velké zápasy. Chci duely se současnými šampiony i odvetu s Lennoxem Lewisem či trilogii s Evanderem Holyfieldem.“

Jak se zdá, část jeho slibu by konečně mohla být naplněna. Půjde sice o pouhou „exhibici“, nicméně i tak bude lákat obří pozornost.

Původně se měl Mike střetnout s Evanderem Holyfieldem. Ten dokonce veřejnost informoval o tom, že se trilogie uskuteční letos v létě. Následně ovšem vyšlo napovrch, že jednání ztroskotala a vina údajně byla na Mikeově straně, jenž chtěl svého o čtyři roky staršího kolegu z branže nechat prvně rozboxovat.

Dle informací TMZ Sports se Lennox Lewis odvetě s Tysonem nebrání, ba naopak, je jí více než otevřený. Alespoň v tomto případě tedy můžeme zůstat optimističtí, že k nějakému ostře sledovanému měření sil dvou legendárních postav těžké váhy skutečně dojde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue