Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin

Mike Tyson si to rozdá na poušti s Horou ze Hry o trůny Hafthorem Björnssonem

Po úspěšné boxerské exhibici s Royem Jonesem je po Mikeovi Tysonovi obrovský hlad. V pátek spatřila světlo světa nová upoutávka na akční film Desert Strike, ve kterém si zahraje společně s Hafthorem Júlíusem Björnssonem, který se nejvíce proslavil rolí v seriálu Hry o trůny, kde hrál Horu.

Tyson zde bude hrát bývalého vojáka Ricka, jehož cílem je bezpečně přepravit skupinu egyptských uprchlíků napříč pouští. Nebude to mít ale jednoduché, cestu mu bude znepříjemňovat právě Bjornsson a jeho banda nemilosrdných žoldáků.

Z traileru je patrné, že se bude jednat o dost akční jízdu, ve které nebude o bojové scény nouze. Bjornssonon bude hrát pravděpodobně záporáka, který se bude snažit Mikeovi co nejvíce znepříjemnit život. Uvidíme, jak se Tyson vypořádá s armádou žoldáků ve válkou zpustošené krajině.

Více než Tysonovo další film fanoušci z celého světa netrpělivě vyhlíží, zda skutečně dojde na odvetu s největším rivalem Holyfieldem, kterému v roce 1997 ukousl kus ucha. Oba boxeři se nechali slyšet, že probíhají jednání, a tak nezbývá nic než věřit, že se na něčem dohodnou.

Mike Tyson si zahraje ve filmu

Určitě by se bylo na co dívat, protože by se proti sobě v ringu postavili dva bývalí elitní boxeři, kteří už sice mají svůj věk, ale i hlad po vítězství. Mike převedl neskutečnou formu, a i když se jednalo o exhibici, Roy Jones přiznal, že Tysonovo bomby pořádně cítil. Otázkou je, jak je na tom osmapadesátiletý Holyfield, který je ještě o čtyři roky starší než Mike. I když Edvard trénuje, vlézt dva roky před šedesátkou do jednoho ringu s takovým zvířetem, to chce velkou dávku odvahy.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin