top fight logo export web

Mike Tyson: Triller mi doteď nezaplatil za fight s Jonesem, nemyslím si, že ještě někdy budu boxovat

Sám si maloval velké plány, ale z těch nakonec pravděpodobně již vůbec nic nebude.

Když se utkal s Royem Jonesem, viděli jsme v jeho oku záblesk touhy, s níž chtěl ještě něco dokázat. Chod událostí mu ovšem ale poměrně zkazil chuť k dalšímu pokrmu.

„Já a Roy jsme prodali 1,6 milionů PPV, ale doteď mi Triller drží většinu mé výplaty. Ani o tom nemohu mluvit, jsem z toho naprosto znechucený,“ pronesl Tyson ve Full Send Podcastu.

Jako by tím naznačil, že opět někomu naletěl… A když ani po dlouhých měsících čekání stále nedostal svou výplatu, přestal mít náladu dále cokoliv podnikat.

„Když jsem se střetl s Royem, vzbudila se ve mně chuť, chtěl jsem pokračovat a boxovat s tím a tím. Ale po tom všem čekání, problémech apod. jsem už tak nějak přestal mít zájem,“ snažil se vysvětlit.

„Vše začalo dobře, má touha byla zpátky, nicméně teď se na to dívám jako na špatný nápad. Špatný nápad, že jsem se vůbec vracel. V této chvíli si nemyslím, že ještě někdy budu bojovat,“ zarmoutil své fanoušky.

„Člověk neustále stárne a každou chvílí zjišťuje, že mu něco je. Ať to jsou zdravotní problémy nebo úbytek svalové hmoty, postupem času je pro mě ta cesta stále těžší a těžší. Vážně si nemyslím, že ještě někdy budu znova boxovat,“ dodala pětapadesátiletá legenda.

Tím pádem tedy zjevně ani nepřipadá v úvahu exhibiční zápas s YouTuberem Loganem Paulem, který se měl uskutečnit v první polovině současného roku. Logan by musel přijít s něčím extra lukrativním, aby Mikea zvedl ze sedačky.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.