Top-Fight.cz - bojové sporty
  • Top-Fight.cz
  • Box
  • Mike Tyson vysvětlil, proč nemůže Mayweathera považovat za historicky nejlepšího boxera planety
mike tyson box vysvetleni

Mike Tyson vysvětlil, proč nemůže Mayweathera považovat za historicky nejlepšího boxera planety

Floyd Mayweather se pravidelně prohlašuje za nejlepšího boxera celé historie, s čímž ovšem takový  Mike Tyson vůbec nesouhlasí. 

Dříve na podobné téma Tyson už hovořil a tehdy poukazoval na to, že se Floyd nemůže porovnávat s žádnými legendami, jako je například Muhammad Ali, které se snažili boxovat pro lidi. Nyní své tvrzení bývalý nejmladší šampion v celé historii těžké váhy o něco rozvinul.

„Floyd je skvělý fighter, o tom není žádných pochyb, ale nemůže se prohlašovat za absolutně nejlepšího, když má na kontě jenom 50 zápasů,“ pravil Iron Mike ve svém pravidelném Hotboxin‘ podcastu.

„Podívejte se na takového Sugara Ray Robinsona. On měl 40 fightů, prohrál jediný. Pak se ale nesl na vlně 78 výher… Takže 40 zápasů, jedna prohra a pak 78 výher v řadě, zatraceně!“ poukazoval.

„A potom je tu třeba Julio Cesar Chavez. Ten měl skóre 89-0, než poprvé prohrál. Takže mi nemluvte o tom, že jste nejlepší na světě, když máte na kontě jenom 50 fightů,“ opřel se do Mayweathera.

Zásluhy mu však brát úplně nechtěl. „Samozřejmě, že je Floyd dobrý, o tom není žádných pochyb, ale ‚jenom‘ 50-0? Když Chavez měl skoro 90? A to bojoval kolikrát? Osmkrát do roka? Úplně proti komukoliv, kdo byl zrovna v žebříčku nahoře. Nikoho si nevybíral. Bylo to jako ‚Chceš šanci? Tak tady ji máš!‘“

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
viktor pesta ragozin

Viktor Pešta jednal s bojovou organizací RFA! Odejde z OKTAGONu?

Bojová organizace RFA do toho vlítla pěkně zhurta a už teď se může chlubit velkými jmény, které se jí podařilo podepsat. Jsou mezi nimi například Tomáš Deák, Leo Brichta a nově se vyrojily spekulace, že se do organizace chystá i Viktor Pešta. Jak to teda je?