top fight logo export web
Martyn Ford

MMA bude mou další zastávkou hned po boxu s Hulkem, odhalil Nejděsivější muž světa. Už má i vyhlédnutou organizaci

Jen boxem s Íránským Hulkem to neskončí, Martyn Ford bude chtít své dlouhé měsíce dřiny promítnout i na poli smíšených bojových umění.

Kdo si dobře pamatuje události z roku 2018, existovaly zde různé spekulace, které nám říkaly, že by se Martyn Ford a Sajad Gharibi měli přesunout pod křídla polského MMA giganta KSW, kde by také podstoupili svůj vzájemný souboj.

Myšlenka to byla sice vznešená, ale k její realizaci více než tři roky nedošlo. I tak ale Ford s KSW zůstal dodnes v kontaktu a slíbil, že jednání s touto organizací začátkem května také obnoví. Jeho snem je totiž pobít se rovněž na tom MMA poli a polští manažeři jsou připraveni mu k tomu dát vhodnou příležitost i vhodného soupeře.

„Zápas v MMA kleci je už dlouhou dobu mým snem a teď, když jsem se dostal do plného pracovního režimu, kdy už skutečně několik měsíců poctivě trénuji na box s Hulkem, by byla škoda, kdybych toho nevyužil a nepokračoval v tom,“ informoval Ford, jehož váha nyní činí 143 kg. To je mnohem nad rámec veškerých MMA pravidel.

I tak se pro něho údajně najde výjimka. „Jen se 30. dubna vypořádám s Hulkem, takže o něm konečně neuslyším, tak začnu vyjednávat s KSW. Bylo mi slíbeno, že se mi pokusí přizpůsobit podmínky, aby se i pro člověka mé velikosti našel vhodný protivník,“ prozradil deníku Mirror.

A pokud vše půjde dobře, těch zápasů by mohlo být i víc. „Momentálně se cítím fit a svěží, jsem obklopen profesionálním týmem a hořím touhou něco dokázat. Klidně bych před sebou mohl mít čtyři či pět aktivních let bojů,“ sdělil Ford alias Nejděsivější muž světa, který v květnu oslaví své čtyřicáté narozeniny. Svůj profesionální bojový debut ovšem svede jen pár dní před završením tohoto milníku.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.