Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Chad Mendes
Chad Mendes

MMA je více nebezpečné jak box bez rukavic, uklidňuje Chad Mendes svou manželku

Když UFC veterán Chad Mendes oznámil svůj návrat, jeho žena byla dost proti. Nakonec jí ale přeci jenom vysvětlil, že v boxerském souboji bez rukavic mu nepůjde tak o zdraví…

Jak už tu několikrát zaznělo, všichni se na věc díváme z mnoha úhlů pohledu. Box bez rukavic, který se v Americe těší čím dál větší přízni, je jeden z nejstarších a momentálně opět oživených sportů. Fanoušky na tom láká právě to násilí a krev.

Když tedy vracející se Mendes oznámil, že přestoupí právě do Bare Knuckle FC, kde tyto drsné zápasy probíhají, jeho žena nebyla vůbec nadšená, spíše naopak. „Měl jsem doma hotové peklo,“ říká bojovník, který koncem roku 2018 pověsil rukavice na hřebík. Bez boje ovšem vydržet nemohl.

„Upřímně se však stále domnívám, že je MMA mnohem více nebezpečné, to jsem mimo jiné své drahé polovičce také vysvětlil. V MMA můžete schytat kop do hlavy, můžete dostat kolenem do hlavy, to samé lokty, snadno si zde přetrháte vazy, to se vám v boxu nestane,“ je toho názoru.

„Má žena o tom stále není plně přesvědčena, ale když jí to takto podáte, bere to mnohem přijatelněji,“ zmínil se pro MMA Junkie Chad Mendes, který se během své top éry pral také i s Conorem McGregorem. Tomu však v boji o dočasný pás pérové váhy podlehl na TKO ve druhém kole.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin