MMA zápasníci jsou dutí jak bambusy, rýpe Jake Paul po skalpu Askrena

MMA zápasníci jsou dutí jak bambusy, rýpe Jake Paul po skalpu Askrena

Stalo se to, čeho se všichni báli. Jaké Paul si výhrou nad Benem Askrenem ještě více zvýšil sebevědomí a potopil celou MMA komunitu.

Pro YouTubera to byl scénář jako z říše snů. Nejenže svého soka knokautoval, on mu dokonce nedal ani čichnout. Výsledek byl proto velmi jednoznačný a MMA scéna, jíž Askren zastupoval, utrpěla krutou porážku.

„Říkal jsem vám, že ho vypnu v prvním kole,“ chvástal se mladý YouTuber po vyhraném utkání. „Věděl jsem totiž, že tam Ben bude stát uprostřed jako solný sloup, MMA zápasníci se vůbec neumí pohybovat, jsou totiž dutí jako bambusy,“ rýpnul si do borců ze smíšených bojových sportů.

Z Askrena je teď bohužel chudák… „Jen si představte, jak si teď budou z jeho dětí dělat ve škole srandu, že jejich tátu kromě Masvidala zesměšnil i Jake Paul,“ popichoval třiadvacetiletý „amatér“, jenž také rodinu svého soupeře předem varoval, aby se na tento zápas raději nedívala.

Zajímavé je, že tato výhra Jakea nenamotivovala vyzvat nějakého světového boxera, on chce pokračovat na této trati, na níž i nadále hodlá „zesměšňovat“ MMA fightery.

„Jsem tu pro to, abych budil pozornost, o to mi jde. Každý teď řeší jenom mě, poštval jsem proti sobě každého nejen z UFC,“ smála se americká internetová hvězda, která teď vyhlíží zápas s Conorem McGregorem. To jen ale za předpokladu, že si irský Notorious poradí v trilogii s Dustinem Poirierem.

Na celý zápas se můžete podívat zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue