top fight logo export web
efc08084945d389d5dc4197e10332f329e09a30c

Můj život se nebude motat jenom kolem boxu, tvrdí talent Garcia, kterého láká MMA duel s McGregorem

Dvaadvacetiletý a doposud neporažený držitel dočasného titulu z řad WBC Ryan Garcia by se rád v budoucnu přesunul do MMA, kde by se chtěl měřit s těmi největšími hvězdami.

Doposud na kalifornského bojovníka má čekat duel s Gervontou Davisem, tedy dalším neporaženým boxerem v oboru, ale pak sám nebude vědět, jakou cestou se vydat. Proto už předem přemítá o tom, co by chtěl dělat.

„Abych to urychlil, co řeknu, je to, že jste už v minulosti viděli spoustu zápasníků, kteří ukončili kariéru a pak se vrátili. No a já plánuji ukončit kariéru v šestadvaceti letech,“ prozradil Garcia, jenž má podle tohoto vzorce před sebou ještě čtyři roky boxerské slávy.

„A pokud se později vrátím, budu se měřit pouze s těmi, na koho budou lidé poukazovat a říkat o nich, že bych je nedal,“ přibližovat svůj plán, který se z velké části zakládá na odhodlání. Podobnému tomu, jaké prokázal, když přijal zápas s Davisem.

„Nikde jsem to ještě neříkal, ale až mi bude 26 a box bude za mnou, budu hledat nové výzvy. Box není skutečným bojem, ten totiž zahrnuje využití nohou, škrtících technik apod. Proto se vydám do MMA a porazím přesně ty protivníky, o jakých si lidé budou myslet, že bych je nedal,“ poukazoval.

Ryan Garcia chce bojovat s Conorem McGregorem

„Proto to musí být Conor McGregor, s kým se utkám. A to netvrdím jen kvůli tomu, abych si vydělal. Na penězích mi nezáleží,“ doplňoval Garcia.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!