OKTAGON 26 Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Na turnaji uvidíme i Pudilovou, Szabovou, Petráška, Matúše Juráčka a mnoho dalších zvučných jmen české i mezinárodní scény MMA. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Nepřehlédněte

Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí  Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Myslíte si, že jsem opravdu takový hňup? ptá se Mayweather. Khabiba chce jenom v ringu

Že mu to ale trvalo, než se k tomu otevřeně vyjádřil. Celou dobu se planeta třásla nadšením, zdali uvidí boxerskou modlu pro změnu také v kleci, ale nyní tomu ona sama učinila přítrž. Duel s Khabibem ovšem stále nevylučuje!

I když se „Money“ co nevidět objeví v exhibičním boxerském duelu pod taktovkou Rizinu, stále se mluví o jeho zápase s neporaženým ruským Orlem, jehož MMA rekord nahání strach všem protivníkům. 

Khabib si ovšem chce dokázat, že je opravdový král džungle, a tak vyzval druhého neporaženého borce, avšak jen z trochu jiného bojového odvětví. Aby se teď oba střetli, začala se vymýšlet různá pravidla.

Floyd Mayweather chce zápasy pouze v boxu

Chvíli se svět těšil na dva souboje, přičemž jeden by se odehrál v kleci a druhý pro změnu v ringu, a ač Floyd tuto možnost vůbec nedementoval, pak až nyní, když už to začalo houstnout, se ozval. 

„Myslíte si, že jsem opravdu takový zdegenerovaný hňup, abych bojoval v rámci MMA?“ ptal se Mayweather zvídavých novinářů, kteří s podobnou reakcí možná ani sami nepočítali. 

Floyd Mayweather odmítá MMA

„Je potřeba si to ujasnit,“ pokračuje Floyd, „nepůjdu za nikým do klece, ani kdyby mi nabídli zlaté prase,“ důrazně potvrzoval dnes již jedenačtyřicetiletý legendární boxer. 

„Chce-li tedy se mnou někdo bojovat, musí přijít za mnou do mého světa,“ zakončil Mayweather s tím, že zápas s Nurmagomedovem je stále možný, a pokud by se k němu schylovalo, tak někdy začátkem léta.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue