top fight logo export web
usyk joshua

Na jakou částku si přijde Joshua v odvetě s Usykem?

Miliardový boxerský svátek dostal zelenou a už teď je jasné, že Anthony Joshua v něm potvrdí svou pověst nejlépe placeného boxera světa.

„AJ“ sice nemá v moci momentálně žádné pásy a jeho neporazitelná aura již zmizela, ale protože si vybudoval vskutku velké jméno a stal se naprostou marketingovou jedničkou, tak si zajistil lukrativní finanční příjmy.

Do odvety s Oleksandrem Usykem, která byla již oficiálně podepsána, pouze jí chybí potvrzení termínu, si slavný watfordský boxer přijde opět na devíticiferný výdělek.

Anthony Joshua si podle zpráv ESPN vydělá zaručených sto milionů liber a tato částka navíc nemusí být ještě finální. Rozhodne také místo konání a další bonusy plynoucí ze sponzorských smluv.

„Samozřejmě se budeme snažit, aby se odveta konala opět v Londýně, ale zároveň jsme si vědomi toho, jak (finančně) výhodné by to bylo uspořádat v takové Saúdské Arábii,“ informoval manažer Eddie Hearn.

V každém případě stihli už oba těžkotonážní boxeři podepsat zápasnickou smlouvu, což znamená, že jejich druhá bitva byla oficiálně stvrzena.

Co se termínu týče, nejčastěji se skloňuje 20. srpen, ale opět bude záležet na domluveném místu konání.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.