top fight logo export web
tyson fury

Náhlá změna! Tyson Fury opět končí kariéru. Tentokrát „vážně“

Velký návrat neměl dlouhého trvání. Nejlepší těžká váha současnosti opět změnila názor a zůstává v důchodu.

Tyson Fury si tak trochu hraje s emocemi fanoušků. Nejprve vyslyšel jejich volání a řekl, že se kvůli nim vrací, posléze svou situaci ale opět přehodnotil.

Nový verdikt je tedy takový, že se Gypsy King znovu loučí. Tentokrát ovšem „doopravdy“.

„Obří díky všem, co měli nějakým způsobem vliv na rozvoj mé kariéry. Po dlouhých a náročných rozmluvách jsem se rozhodl, že odstoupím z této hry,“ oznámil Tyson Fury na svém Twitteru zrovna v den svých 34. narozenin.

Gypsy King tak naznačil, že se v posledních týdnech nechal zlomit a fanouškům opravdu hodlal doručit jeden či dva duely navíc. Ale potom vše probral s rodinou, trenéry apod. a došel k novému závěru.

tyson fury zapas vstupenky zdarma

„Tady je pár vybraných, kterým patří speciální díky. Frank Warren, SugarHill, BT Sport Boxing, můj táta, Spencer Brown, Steve Egan, ESPN, WBC Boxing, Jimmy Harrington, Andy Lee, Isaac Lowe, Ben Davison, Kristian Blacklock, Tim Allcock, Robert Davies, Shane Fury, Hughie Fury, James Ward,“ sečetl jména lidí, co mu nějakým způsobem zasáhli do života.

„Omlouvám se, pokud jsem někoho vynechal, je vás zkrátka mnoho! Speciální díky patří mé ženě Paris, která mi pomohla více než kdokoliv jiný. A ze všeho nejvíce děkuji Bohu a rád se s vámi všemi uvidím na druhém břehu,“ vzkázal.

A tak jsme opět tam, kde jsme byli. Ještě předevčírem Tyson vyzýval k trilogii Dereka Chisoru, dnes už je ale znovu v důchodu. Uvidíme, jak tomu bude za pár dní a jestli se náhodou ještě něco nezmění.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!