Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
tyron woodley jake paul box
tyron woodley jake paul box

Naprostá erupce vzteku! Tyron Woodley úplně vypěnil, co mu tým Jakea Paula urazil matku – VIDEO

Tým Jakea Paula na čtvrteční tiskové konferenci překročil povolenou mez. Pouhý trashtalk mezi bojovníky již nestačil, nyní přišel i verbální útok na Woodleyho matku, což bývalý šampion nemohl nechat jen tak.

Pokud Tyronovi před bojem chyběla motivace, nyní ji dozajista našel. Jeden z členů Jakeova týmu údajně počastoval jeho matku řadou nadávek, což nemohl uznávaný bojovník nechat jenom tak. Prakticky vmžiku ji začal bránit, a kdyby nebylo ochranky, byl by se schopný za ni i bít.

„Tady kurva budou padat hlavy!“ pořvával Woodley v místnosti, jež posloužila k předzápasové tiskové konferenci. „Je mi u prdele, pokud jste prostitutkou, stejně tak je mi u prdele, pokud jste někoho zabili, ale nikdy nemůžete mluvit o mé mámě. Tohle je vrchol neúcty!“ zuřil.

Když se následně situace v sále trochu uklidnila, přistoupil Tyron k interview, kde byl tázán, jaká hláška směrovaná na jeho matku ho tolik rozhněvala. Bojovník odpověděl: „Na tom nezáleží jaká. Tyhle věci se prostě nesmí říkat. Přišel jsem si sem plnit předzápasové povinnosti a zpovzdálí slyším, jak se někdo dohaduje s mou mámou. Tohle je prostě nepřípustné!“

Jedno je jasné, ve Woodleym se probudilo pověstné zvíře. „Nezáleží mi na tom, co jste zač nebo odkud pocházíte, takové jednání je nepřijatelné. Celou tuhle místnost kurva rozsekám na kousky. Srát na UFC, srát na všechny blbosti okolo, já kurva začnu ubližovat lidem způsobem, jaký jste ještě neviděli!“

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin