top fight logo export web
White Nate Diaz Jake Paul

Nate Diaz řeší potíže. Domlouval si zápas za zády UFC. White hrozil postihem

Nate Diaz předem jednal o případném boxerském duelu s Jakem Paulem, čímž ale porušil podmínky smlouvy s UFC.

Stocktonský rváč se už několik dlouhých měsíců dožaduje nějaké bitvy, která ho konečně oprostí od povinností smlouvy, jíž před léty uzavřel s UFC.

„Chci pryč. Nechte mě bojovat, nebo mě vyhoďte!“ dožadoval se slavný kalifornský borec na svých sociálních sítích. Tuto frázi kupodivu několikrát zopakoval. Použil sice jiná slova, ale smysl byl vždy stejný.

Jakmile to vše Nateovi přelezlo přes zuby, dal se do jednání s týmem Jakea Paula. Ten tuto reakci opětoval a rázem vznikla domluva na boxerské bitvě. Když se to provalilo na veřejnost, byly z toho ohromné trable.

To je nehorázná drzost!

Když si bojovník, který má platný kontrakt s UFC, začne domlouvat jiný fight, je to považováno za hrubé porušení smlouvy. Není se tedy čemu divit, že je Dana White naštvaný, ačkoliv na tom také nese svůj podíl viny.

„Nate a Jake zatím nemají o čem jednat. To, o co se pokouší, je protiprávní. Něco takového si nesmí dovolit. Může být rád, že jsme to s ním nezačali soudně řešit,“ promluvil White v show u Jima Roma.

„Nate si stěžuje, že nedostává zápasy. Ve skutečnosti tu ale nabídka byla – Khamzat Chimaev. Nate ho odmítl. Vykašlal se na něj. Tak ať se potom nediví, že chvíli trvá, než mu seženeme někoho jiného,“ vysvětlil.

chimaev burns vysledek

Každá mince má dvě strany. Diaz sice uvedl, že na duel s Chimaevem kývl, ovšem následně z toho vycouval, co mu tento soupeř odřekl dva termíny.

„Ten s*áč si pořád na něco hraje. Poprvé měl potíže s vízem, podruhé musel na svatbu. Třetí šanci už mu nedám. Seru na něj a najdu si někoho jiného. Někoho skutečného!“ zněla Diazova verze příběhu. Jen o pár dní později si ale ovšem začal znovu stěžovat, že mu UFC nechce nikoho předhodit. A on se přitom tak moc chce konečně vybojovat ze smlouvy…

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!