Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Claressa Shields box

Nebudu zápasit na stejném turnaji jako Jake Paul, však bych ho sama zmlátila, říká boxerská šampionka

Schopnosti Jakea Paula byly zesměšněny boxerskou šampionkou, která je přesvědčená, že by ho sama hravě porazila.

Claressa Shields patří mezi nejperspektivnější zápasnice v oboru a jako taková zná své kvality i svou hodnotu. Když ji tedy byla dána šance, aby vystoupila na stejném galavečeru jako YouTuber Jake Paul, musela odmítnout. Přijde jí to totiž nesprávné.

„Už nikdy neskloňujte moje jméno s Jakem Paulem! Se vší úctou k němu, já jsem skutečná boxerka a nikdy bych nemohla bojovat na stejném nesmyslném turnaji jako on,“ uvedla svérázná šampionka, která ve své profesionální kariéře ještě neprohrála.

„Bylo by pro mě ponižující působit na stejném turnaji, kde je v hlavním zápase někdo, kdo se kvalitativně ani nemůže přiblížit mým dovednostem. Kdybych chtěla, Jakea bych v ringu přemohla, a to ani nepatřím do jeho váhové kategorie,“ prohlásila odhodlaně.

Claressa Shields se tedy řadí na tu stranu lidí, kteří Paulovým chováním spíše opovrhují. Mnoho dalších zvučných zápasníků jej v dnešní době ovšem samo vyzývá, jedná se ale hlavně o muže, jako jsou například Jorge Masvidal, Dustin Poirier, Derek Brunson nebo Vitor Belfort, tedy samá velká jména.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin