Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
tyron woodley jake paul box 1
Foto: Instagram/Jake Paul

Nečekané zklamání, duel Jakea Paula s Woodleym budil o polovinu nižší zájem jak bitva s Askrenem

Jake Paul před zápasem očekával, že jeho bitva s Tyronem Woodleym prodá více jak milion PPV. Bohužel se velmi spletl.

I když o tento zápas byl v tom mediálním světě opravdu vysoký zájem, pravděpodobně se pak většina lidí stejně dívala načerno anebo až potom ze záznamu.

Těsnou bodovou výhru YouTubera nad bývalým šampionem velterové váhy UFC podle serveru Wrestling Observer Newsletter sledovalo skrze PPV 480-500 tisíc lidí, což je ani ne polovina toho, jaká byla minimální očekávání.

Když Jake Paul bojoval s Benem Askrenem, prodalo se údajně až 1,3 milionů PPV, což je mimochodem hodnota, která už vesměs odpovídá sledovanosti zápasů Conora McGregora. YouTuber se patrně domníval, že takto vysoká čísla bude trhat pořád, promo si dělal slušné, realita mu ale nevyšla.

Na vině jsou prý dva faktory. Jedním je vysoká cena PPV přenosů, které jen v Americe stály neuvěřitelných 60 dolarů (1300 korun českých) a druhým je Tyron Woodley, který v tomto důchodovém věku již nebudí tak vysoký zájem.

Woodley se nyní dožaduje odvety, na kterou mu sice jeho internetový protějšek už s předstihem kývl, ale teď to vypadá, že se ze své dohody snaží vycouvat. Už jenom z toho důvodu, že do příští bitvy bude chtít papírově větší a mediálně zajímavější jméno.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin