top fight logo export web
usman canelo

Nějak mám pocit, že Canelo proti nám nechce riskovat, říká Usmanův manažer

Kamaru Usman už několik měsíců volá po boxerském souboji s mexickou jedničkou Canelem Alvarezem. Doposud se ale dočkal jen samého odmítnutí.

Saul Alvarez, jenž je aktuálně považován za nejlepšího boxera současnosti, už několikrát skrze media čelil otázce, jak se dívá na výzvu od šampiona z řad velterové váhy UFC Kamaru Usmana.

Neohrožený mexický bojovník se k tomuto tématu častokrát ani nechtěl vyjádřit, ale když už musel odpovědět, řekl jen, že na takovéto blbosti nemá čas. Zajímají ho pravé výzvy, ne nějaký „wrestler“ věnující se jinému bojovému odvětví, kterému navíc prý jde jenom o peníze.

Přijde vám to jako výmluva? Drtivá většina lidí by řekla, že ne, jen takový Usmanův manažer v tom tu výmluvu cítí. A nejen ji.

„Proč by jako Kamaru nemohl přemoct Canela Alvareze?“ dotazoval se prostřednictvím serveru MMA Fighting Ali Abdelaziz, manažer muže s přezdívkou „Nigerijská noční můra“, která ve svých patnácti bitvách v UFC ještě neprohrála.

„Já sám se s Usmanem bavil a tohle je fight, který chce. Chce dokázat, že je na světě absolutně nejlepší. A víte, co si myslím? Myslím si, že skutečně může Canela porazit a že to Canelo sám tuší, proto se nám takto takticky vyhýbá,“ nebál se Abdelaziz prohlásit.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení.

Registrovat se můžete zde.

betano mobil

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.