top fight logo export web
Martyn Ford novinka

Nejděsivější muž světa: Necítím se dobře, pokud mlátím lidi, ale Hulk je tak odporný člověk, že si to užiju

Martyn Ford se zapřísáhl, že tzv. „Íránskému Hulkovi“ natolik změní tvář, že ho žádný z jeho fanoušků nepozná.

Už jenom dva měsíce nás dělí od avizované bitvy monster, která v dnešním bojovém světě ani nemá obdoby.

Proti sobě se postaví dva přírodní úkazy. První měří 2 metry a váží 145 kg, druhý pro změnu měří 187 cm a váží 177 kg. Tyto chodící hroudy masa si spolu 2. dubna budou tváří v tvář vyřizovat účty a celý Londýn bude u toho.

„Vlastně jsem nad tím ani nepřemýšlel, že bych se někdy postavil do ringu, kde si budu chtít vyřídit s někým spory, ale vidíte, už je to tady,“ poznamenával Martyn Ford, tedy člověk, jenž je ve veřejném světě označován za „Živoucí noční můru“ nebo také za „Nejděsivějšího muže světa“. To vše díky svému mohutnému a strach nahánějícímu vzhledu.

„Když se člověk na něco upne, jako třeba já, můžete počítat s tím, že se vždy objeví nějaká kritika. Ovšem to, co řekl Sajad Gharibi (Íránský Hulk), to už s kritikou nemělo nic společného. On se rozhodl pálit do mě i mé rodiny. Říkal věci, které byste kolikrát neřekli ani svému nepříteli. Tohle mě opravdu nabudilo, abych s tím něco začal dělat,“ vysvětloval, jak se myšlenka ohledně boxerského souboje původně zrodila.

„Víte, nejsem člověkem, který by nějaký trolling řešil, ale všude existují nějaké hranice. Věci, které byly řečeny, nejdou vzít zpátky. Vše to došlo až do bodu, kdy jsem sám začal toužit po fightu, ve kterém Sajada umlčím jednou provždy. A jako bonus to udělám před dvěma sty tisíci lidmi,“ uváděl.

„Tohle není klasická sportovní záležitost. Nemůžete zrealizovat normální zápas s lidmi, co vypadají jako my. Tohle je pouhé vyřizování osobních účtů. Je to čirý úmysl z mé strany, jak Sajadovi zmasakrovat ksicht. Rozhodně na toto své jednání nejsem nikterak hrdý, normálně tak neuvažuji, ale snažím se si namluvit, že když rozbijete hubu někomu tak nechutnému, nelidskému a odpornému, jako je Gharibi, lidé to pochopí.“

„A to možná ani nevíte, že tyhle sračky na mě ten cvok valí už tři roky. Opravdu se necítím dobře, pokud bych měl ubližovat lidem, ale Sajad je tak odporný člověk, který snad nemá ani lidské základy, proto si ten jeho masakr pokusím užít. A největším zadostiučiněním mi bude, pokud to udělám před tak velkým publikem,“ rozpovídal se Ford pro deník Mirror.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.