top fight logo export web
Ebanie Bridges box vyjadreni

Nejhezčí boxerka dnešní doby odhalila, jak to má se sexem před zápasy

Australanku Ebanie Bridges byste si snadno spletli s modelkou. Ona se však věnuje boxu a není v něm vůbec špatná.

Pohledná zápasnice s velkými vnadami působící v bantamové váze budí pozornost nejen díky svým dovednostem, ale také díky svému vzhledu. Ten zaručil, že má statisíce sledujících na sociálních sítích, což není pro tento sport či její váhovou kategorii příliš obvyklé.

Ebanie ovšem kolikrát stačí nahodit vřelý úsměv a hned se za ní otáčí všechny kamery. Pozornosti medií neunikne všude, kde se jen pohne, a proto se vesměs ani není čemu divit, že se jí novináři ptají na vše možné. I na otázky, jak to má se sexem. Zejména se sexem před zápasy.

Bridges je naštěstí velmi upřímná a otevřená, a tudíž ji nějaká odpověď nedělala problém. „Slyšela jsem, jak to je u mužů, ale nejsem si jistá, jestli to ženy mají stejné. Já si nemyslím, že by mi to nějak pomáhalo a na sex nemám vůbec ani pomyšlení,“ odhalila.

Ebanie Bridges box vyjadren zapasy

„Opravdu je sex tím posledním, co bych chtěla po finální přípravě dělat. Když člověk tak tvrdě trénuje, drží dietu apod., tak už nechce vkládat energii do něčeho jiného. Příteli bych proto řekla, ať se mě sakra v takové chvíli ani nedotýká,“ smála se.

A kdo by chtěl Ebanie vidět v akci, ten ať si dá do kalendáře na 24. září upozornění. Australská bojovnice bude toho dne vůbec poprvé obhajovat svůj pás organizace IBF v bantamové váze. Soupeřkou se jí stane devětatřicetiletá krajanka Shannon O’Connell.

Mám to ráda před zápasem, pak podám lepší výkon, avizuje půvabná česká bojovnice

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!