top fight logo export web
Nejlepší boxer planety řekl, že by porazil Mayweathera. Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat

Nejlepší boxer současnosti uvedl, za jakých podmínek se střetne s Kamaru Usmanem

Pomalu i Canelo Alvarez začíná otáčet a možná se s Kamaru Usmanem opravdu střetne, ihned to však nebude.

Současný boxerský král a jednička světového pound-for-pound žebříčku čelí prakticky každý měsíc náporu zpráv, které vytváří Kamaru Usman a jeho manažerský tým, zdali by mohlo dojít k vzájemné boxerské bitvě.

„Vždy jsem chtěl být nejlepší v tom, co dělám, ale mým oborem je box. Že mě Usman neustále vyzývá, z toho cítím jen touhu vydělat si peníze. Nic jiného v tom nebude. Osobně nevěřím, že má nějakou šanci mě porazit,“ uvedl Canelo.

„Protože je ale se svými výzvami neutišitelný, odpovím mu, že mu tu příležitost možná jednou dám. Jednou, až tu nebudu mít žádnou jinou práci. Momentálně se chci soustředit na skutečné boxery a skutečné cíle. Až bude má mise splněna, tak se teprve možná začnu zajímat o nějaké zábavné fighty,“ přiblížil.

„Chci se stát nejlepším boxerem celé historie. Momentálně pro mě musí každý fight mít nějaký význam, musí mě nějak v tom historickém měřítku posunout. Až bude můj cíl splněn, rád si Usmana vyslechnu, ale teď o něho nemám zájem,“ řekl Canelo pro TMZ Sports.

Tím se nám tedy vyjasnilo, za jakých podmínek se „Nigerijská noční můra“ dočká své šance. Patrně to nebude letos, patrně to nebude ani příští rok, ale pokud bude vytrvalá, udrží si výkonnost a zvučnost svého jména, pak se v budoucnu třeba jednou dočká.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.