Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Jake paul penize money woodley
Jake paul penize money woodley

Nejlepší boxer současnosti změnil názor, s YouTuberem Jakem Paulem je ochotný se utkat

Jake Paul dosáhl svého, nyní o něj má zájem vskutku ta nejvyšší špička.

Dnes už si nemůžeme nalhávat, že činnost YouTuberů uvnitř ringu nikoho nezajímá. Dříve chtěli mít boxeři tento svět jenom pro sebe, včetně takového Saula Alvareze, i on ale v poslední době změnil názor.

„Jestli se s Jakem Paulem utkám? Ne hned. Určitě ale potřebuje lekci,“ sdělil slavný mexický šampion, jenž se nachází na samotném vrcholu světového pound-for-pound žebříčku. Tuto odpověď poskytl novinářům z TMZ Sports, kteří se jej ptali, zdali ví, že o zápas s ním jeví Jake zájem a že ho má vedeného na svém listu vysněných soupeřů.

Podobnou odpověď od Alvareze asi nikdo nečekal. Ještě přibližně před rokem razil jiné heslo, podle nějž YouTubeři neměli v ringu co dělat.

„Box není fotbal ani žádný jiný sport, který se rozhodnete dělat ze dne na den. Tady vám vážně jde už o život. Pokud by náhodou někdo z nich umřel, komise za to ponese vinu, protože dala povolení zápasit někomu, kdo vůbec netušil, co dělá a jak vážné mohou být následky,“ tvrdil dříve Canelo.

Jak je vidět, uplynulo pár měsíců a i slavný Mexičan změnil názor. Patrně ho přesvědčily Jakeovy schopnosti, které se za tu dobu značně vyvinuly.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin