top fight logo export web
0aef6ba1b0d27ab64440f041ce1d4dac1f3dd61b

Nejlepší boxer všech dob! Fury věří, že to je buďto on, nebo Wilder. Joshua nikoho nezajímá…

K zajímavé zápletce se dostáváme, sledujeme-li pozorně dění v posledních dnech. Joshua jen marně čeká na svého protivníka, zatímco Fury a Wilder vyhlíží svou odvetu. Jak to celé dopadne a jaké myšlenky se komu honí hlavou? 

Začneme-li u současného držitele titulů IBF, WBA a IBO, ten světu slíbil, že se ve Wembley utká s vítězem duelu Wilder vs. Fury. Protože nám tento souboj skončil remízou, Deontay tak obhájil svůj pás WBC a je to právě on, koho by chtěl Joshua vyzvat příště. 

Podíváme-li se ale na tuto situaci z toho druhého úhlu pohledu, pak zjistíme, že si The Bronze Bomber a The Gipsy King dali slib, který je váže k druhému vzájemnému utkání, v němž by se mělo zjistit, kdo je nejlepším boxerem všech dob.

Dané tvrzení nám mimo jiné potvrdil i sám Fury. „Za normálních okolností bych řekl, že nemusím porazit Wildera, abych si dokázal, že jsem nejlepší, ale pro nyní se nedá jinak. Svět potřebuje znát svého šampiona. Já a on jsme ti nejlepší ve svém oboru, a proto není jiná možnost, než si to celé zopakovat,“ vysvětloval nám. 

A Deontay nemohl jinak než souhlasit. „Tohle je zápas, který chce každý vidět. Nemůžeme se pustit k dalším plánům, dokud tady máme nevyřešenou věc (hovoří o potenciálním duelu s Joshuou). Tohle není jen Amerika vs. Velká Británie, tohle je souboj dvou nejlepších žijících boxerů,“ nechal se slyšet.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!