top fight logo export web
315410f1977bab47a14848054de342edbd2eef1b

Největší ranaři v celé historii boxu? Deontay Wilder a Mike Tyson tvoří první desítku, na vrcholu však je…

Deník The Mirror se pokusil zabrouzdat do historie boxu a vytvořil seznam deseti největších ranařů, kteří v ringu neměli s nikým slitování.

Ihned na desátém místě se ocitl obávaný knockoutér dnešní doby Deontay Wilder. Jeho téměř bezchybný rekord (42-1-1, 41 KO) pouze znevažuje náročnost některých soubojů, které podstoupil.

Ihned před Wildera se dostává nyní čerstvý pětapadesátník Lennox Lewis, jenž ve své aktivní době zdolal ta nejlepší jména v oboru. A to včetně Vitaliho Klitscha, Evandera Holyfielda či Mikea Tysona.

Dále seznam pokračuje obávaným Sonnym Listonem, jenž byl mnohými považován za neporazitelného, než v letech 1964 a 1965 přišel dvojzápas s Muhammadem Alim. 

Mezi uvedenými boxery nemůže chybět ani Rocky Marciano, který se nebál jít ranám naproti. Jen aby on sám mohl vyslat jediný smrtící úder, vstoupil kvůli němu i do samotných plamenů pekelných.

Jako druhým historicky největším ranařem byl deníkem Mirror označen Mike Tyson, jenž si díky své sérii knockoutů, které častokrát přicházely v prvním kole, vysloužil přezdívku Nejděsivějšího muže planety.

Na samotném vrcholu se usadil George Foreman, který se může pochlubit skalpem Kena Nortona a dvěma výhrami nad mocným Joem Frazierem.

Celý žebříček:

10. Deontay Wilder
9. Lennox Lewis
8. Sonny Liston
7. Rocky Marciano
6. Joe Louis
5. Jack Dempsey
4. Jack Johnson
3. Earnie Shavers
2. Mike Tyson
1. George Foreman

George Foreman

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!