top fight logo export web
wilder fury box

Někdo odchází do důchodu, protože se bojí, že na to nemá, rýpe Wilder do Furyho

Jelikož Tyson Fury opět nečekaně oznámil další odchod do důchodu, musel si z něho vystřelit už i sám Deontay Wilder.

Alabamský boxer, jemuž se na letošní říjen rýsuje comeback fight proti Robertu Heleniusovi, si rýpnul do svého úhlavního britského rivala, s nímž svedl tři zápasy.

Deontay si patrně myslel, že by se jednoho dne mohl dočkat i čtvrtého duelu, ale protože Tyson zamířil znovu do důchodu, tak se svými plány pohořel.

Usyk Wilder

Rozhodnutí o důchodu přišlo v nejméně vhodný čas

Pokud si trochu zaspekulujeme, což mimo jiné udělal i Wilder, dojdeme k závěru, že Fury oznámil konec kariéry chvíli poté, co Wilder oznámil svůj oficiální návrat. To je skutečně „kuriózní náhoda“.

„Jsou lidé, kteří se vrací z důchodu, protože chtějí něco dokázat. Ale pak tu jsou lidé, kteří do důchodu odchází, protože se bojí, že na to nemají,“ uvedl alabamský boxer, který nepřímo mířil zrovna na Furyho.

„Spousta šampionů toho má ještě hodně co dokazovat. Musí prokázat, že chtějí být nejlepší, což je i můj případ. Jiní se ale spokojí s tím, co už dokázali. Bojí se porážky, která není zrovna daleko,“ naznačoval, že on sám mohl Furyho dvakrát ukončit.

„Je trochu náhoda, že jistí lidé odchází do důchodu, když se ty pravé zkoušky před nimi teprve objevují. Ale co už, musím se soustředit hlavně na sebe a svůj odkaz. Bronzový Bomber znovu povstane!“ slíbil Wilder.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!