Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
mike tyson jake paul box
mike tyson jake paul box

Nepodceňujte Jakea Paula, je to skutečně dobrý striker, uznal YouTubera Mike Tyson

Legendární Mike Tyson musel vzdát hold YouTuberovi, který se hodlá prosadit v boxerském ringu.

Jake Paul má za sebou tři profesionální výhry a co nevidět by si na své konto rád připsal i čtvrtou. Tu by chtěl ukořistit proti doposud největšímu soupeři své kariéry, jímž je bývalý UFC šampion velterové váhy Tyron Woodley.

Mnoho lidí spekuluje, jak tato bitva dopadne, a většina se logicky přiklání na stranu zkušeného MMA veterána, jenž se za svou bohatou kariéru rval s mnoha zvučnými jmény. Těm ale čelil pod taktovkou MMA pravidel, box je úplně odlišný sport a mladý YouTuber není tak špatný postojář, jak si o něm mnozí myslí.

„Nevím sice, jak tenhle duel dopadne, ale povím vám jedno, Jake Paul není špatný striker. Nepodceňujte ho jenom kvůli jeho jménu. Lidé ho vidí a řeknou si, že to je blonďák s modrýma očima, to bude asi nějaký bílý smeták, ale tak to není. Věřím, že dokáže Woodleymu solidně zatopit,“ uvedl Mike Tyson ve svém podcastu.

Zápasu mezi Woodleym a mladším z bratrů Paulů se dočkáme v noci z neděle 29. srpna na pondělí 30. srpna. Původně to mělo být klasicky ze soboty na neděli, ale v USA se začínají řídit tímto novým trendem, kdy se ve stejném čase nekříží stejné či podobné sporty.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin