top fight logo export web
jake paul trenink

Nepodceňujte Jakeovy schopnosti, varuje veterán Stephens. Woodleyho prý čeká KO

Dlouholetý člen organizace UFC Jeremy Stephens tvrdí, že je Jake Paul skvělý boxer. Jen to spousta lidí nerada vidí.

Většinu obecenstva štve, že se „nějaký YouTuber“ rozhodl rozšířit své bohatství a kromě internetu nyní dojí i to boxerské odvětví. Málokdo však prý už vidí to, jaká dřina se za jeho cestou skrývá a že se svému „koníčku“ věnuje již léta. Pouze nyní ho však začal promítat na té profesionální scéně.

„Spousta lidí to nevidí nebo to nechce vidět, ale Jake Paul disponuje skutečně kvalitním postojem. Myslím si, že bývá neprávem podceňován a duel s Woodleym by to měl dokázat,“ uvedl Stephens, podle jehož názoru by bývalého šampiona velterové váhy UFC mohlo klidně čekat drsné KO.

„Určitě na to Jake má schopnosti a já bych se ani ničemu nedivil. Však ho na tuto bitvu připravují jenom ta nejlepší jména v oboru. Navíc má atletickou postavu, je to skutečné zvíře. Sám jsem jeho fanouškem,“ přiznal pětatřicetiletý veterán na adresu internetové hvězdy.

Jake Paul se naposledy v ringu představil proti Benu Askrenovi a s ním rozhodně neměl žádné slitování. Bývalý MMA šampion organizací Bellator či ONE FC se odporoučel k zemi ještě v prvním kole a prakticky vůbec nic v boji neukázal. Woodley by měl být nepochybně tužší oříšek, ale je také pravda, že v rámci MMA své poslední čtyři duely prohrál…

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.