Nepoučitelný Wilder! Do trilogie s Furym slíbil, že si vezme nové brnění, tentokrát ještě luxusnější

Napoprvé mu kvůli tomu prý odešly nohy, přesto si svůj risk hodlá zopakovat.

Komu není rady, tomu není pomoci. Deontay Wilder cítí, že je kvalitní kostým součástí jeho image. Proto i v jednom takovém luxusním a drahokamy ozdobeném oblečku hodlá vystoupit do trilogie proti Tysonovi Furymu.

„Nikdo nikdy nevystoupil v lepším kostýmu, než jsem vystoupil já (do odvety s Furym). Nevidím žádný důvod, proč bych v tom neměl pokračovat,“ oznámil Bronzový Bombardér, který nějak pozapomněl, že právě jeho těžké nástupové brnění bylo údajně jedním z důvodů jeho předchozí porážky.

„Ještě se musím rozhodnout, co si na sebe navleču, půjde ovšem o něco speciálního, další luxusní brnění. Musí to být něco, co přesně vystihne mé jméno, mou značku. Sám se nemohu dočkat, až to sestrojím,“ přiznal pro The Mac Life.

Poslední nástupové brnění, v němž Wilder v únoru roku 2020 vstoupil do ringu, údajně vážilo necelých dvacet kilogramů. Protože ale cesta ze šatny na bojiště nebyla nikterak krátká, musel tuto zátěž nosit nějakých patnáct minut, kvůli čemuž to odnesly jeho nohy.

Pakliže jednou uděláte takovouto chybu, podruhé do stejné řeky nevstoupíte. Wilder je ovšem zázrak přírody, naprostá výjimka, a tak se nemůžeme divit ničemu.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin