Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
evander holyfield victor belfort
Foto: Instagram/Evander Holyfield

Nespokojený Holyfield! S Belfortem chci odvetu! poručil si. A tentokrát už žádný předčasný zásah rozhodčího

První zápas byl naprosto jednoznačnou záležitostí, přesto nyní Evander Holyfield trvá na odvetě.

Osmapadesátiletá boxerská legenda už bohužel nedisponuje tou svou mladistvou dravostí, ale i navzdory tomu nepochybuje, že by se nemohla měřit s několika zkušenými borci například typu Vitora Belforta.

Právě s tímto UFC veteránem Holyfield bojoval minulý víkend a na konto si připsal prohru formou TKO ještě v prvním kole. Nemluvě o tom, že ještě v tomtéž kole schytal několik slušných ran, které jej poslaly i na zem.

„I prohry jsou součástí života, tady ale věřím, že se rozhodčí zbytečně moc unáhlil, když náš zápas zastavil,“ řekl Holyfield před kamerami krátce po svém souboji.

Svůj výrok zopakoval i nyní pro Fight Hub TV. Zde už ale potvrdil, že chce čestnou odvetu. „Kdybych si nevěřil, do toho zápasu bych nešel. Dle mého byl ten fight stopnut příliš brzy. Teď chci odvetu a ještě vám všem ukážu!“ přislíbil.

Druhé měření sil ovšem není tou věcí, kterou by zrovna chtěl tým jeho soupeře. Belfortův manažer například informoval, že by bylo úplně nejlepší, kdyby Evander již znova nebojoval vůbec.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin