Tyson Fury Deontay Wilder

Netuším, co jsem udělal špatně, ale Furyho nerespektuju, řekl Wilder před odjezdem do nemocnice

Velká a náročná bitva, dost možná i nejlepší bitva roku, tu předvedli Deontay Wilder s Tysonem Furym v rámci těžké váhy federace WBC.

Kdekdo by si řekl, že po takto skvěle završené trilogii, kdy jeden z druhého zkoušíte vymlátit duši, budou všechny spory zažehnány, ale opak je pravdou. Bronzový Bombardér i přes druhou po sobě jdoucí porážku stále nedokáže uznat kvality svého soupeře.

„Sorry, ruku ti nepodám, jelikož tě nerespektuju,“ řekl Wilder po ukončení zápasu Furymu, když mu jeho britský soupeř přišel vzdát hold a poděkovat mu za předvedený výkon i fight.

Následně z ringu ihned vyběhl, a jelikož byl třikrát v duelu knockdownován, musel odjet na předběžné vyšetření do nemocnice.

Ještě před vstupem do sanitky jej však zadrželi novináři, jež chtěli slyšet nějakou Deontayovu reakci k vývoji zápasu. On ze sebe vyhrkl jen: „Snažil jsem se, jak nejlépe to šlo, ale bohužel to nestačilo. Nejsem si jistý, co se stalo. Vím, že Tyson v tréninku piloval nějaké nové věci, a také vím, že 126 kilo nenavážil proto, aby se mnou přišel tančit. Přišel se na mě věšet a bojovat nečestně a drsně, což se mu povedlo.“

Trilogie je tedy za námi a oba borci si nyní zaslouží čestný odpočinek. Určitě ovšem ze zákulisí brzy uniknou další informace, které nám prozradí více o jejich budoucnosti. Pro Furyho by to nicméně dle nařízení WBC měla být obhajoba proti vítězi duelu Dillian Whyte vs. Otto Wallin.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin