top fight logo export web
21be1e803bdb6522a709dfcceec00ca17bf78952

Neuvěřitelná rychlost! Mike Tyson ukázal, že stále nepatří do starého železa – VIDEO

Legendární boxer Mike Tyson, jenž se neodmyslitelně zapsal do dějin těžké váhy, se již ocitl ve věku, kdy by mohl předávat své bohaté zkušenosti mladším. Podobné záběry se kolikrát nepodaří zachytit, nyní nám však bylo štěstí nakloněno.

Mike Tyson se zapsal do historických tabulek, když jako nejmladší boxer získal tituly organizací WBC, IBF a WBA. Když mu bylo 20 let a 4 měsíce, přidal k nim i kýžený pás WBC a zkompletoval tak svou sbírku.

Tysonův styl se zakládal na výbušnosti, jíž zastrašoval své soupeře. Svou kariéru nakopl devatenácti knokauty v řadě, dvanáct z nich přišlo v prvním kole. Za to si postupně vysloužil přezdívky „Iron Mike“ nebo „Kid Dynamite“. Později, když jeho série čítala stále více výher, se dokonce připojilo pojmenování „Baddest Man on the Planet“.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!