Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin

Neuvěřitelná rychlost! Mike Tyson ukázal, že stále nepatří do starého železa – VIDEO

Legendární boxer Mike Tyson, jenž se neodmyslitelně zapsal do dějin těžké váhy, se již ocitl ve věku, kdy by mohl předávat své bohaté zkušenosti mladším. Podobné záběry se kolikrát nepodaří zachytit, nyní nám však bylo štěstí nakloněno.

Mike Tyson se zapsal do historických tabulek, když jako nejmladší boxer získal tituly organizací WBC, IBF a WBA. Když mu bylo 20 let a 4 měsíce, přidal k nim i kýžený pás WBC a zkompletoval tak svou sbírku.

Tysonův styl se zakládal na výbušnosti, jíž zastrašoval své soupeře. Svou kariéru nakopl devatenácti knokauty v řadě, dvanáct z nich přišlo v prvním kole. Za to si postupně vysloužil přezdívky „Iron Mike“ nebo „Kid Dynamite“. Později, když jeho série čítala stále více výher, se dokonce připojilo pojmenování „Baddest Man on the Planet“.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin