tyson fury forma 2021

Nezajímá mě Whyte ani Joyce, hovoří Fury. Na koho tedy ulpěl svůj zrak?

Tyson Fury dostal od organizace WBC volnou ruku k tomu, aby si z popředí žebříčku vybral svého příštího soupeře.

Ihned se začalo spekulovat o takových jménech, jako jsou Joy Joyce, Andy Ruiz nebo Dillian Whyte, jenž je v těžké váze WBC dočasným šampionem, ale Gypsy King údajně nemá zájem ani o jednoho z těchto soupeřů. Když už ho vedení federace nenutí k žádné povinné obhajobě s nějakým konkrétním uchazečem, hodlá udělat vše pro to, aby mohl co nejdříve sjednotit všechny prestižní pásy.

„Jediné, co mě teď zajímá, je sjednocení pásů,“ potvrdil slavný obr z Manchesteru pro iFL TV. „Nezajímá mě tedy žádný Whyte, žádný Joyce, chci pouze Usyka. Počítám, že nejdéle v únoru budeme přesně vědět, zdali se nám to podaří zrealizovat,“ podotkl.

Usyk je nyní šampionem federací IBF, IBO, WBA a WBO, všechny tyto tituly přebral od Anthonyho Joshuy, s nímž by měl nyní podle smlouvy mít i odvetu. Ta zatím nemá pevně stanovené datum, ale budeme-li se řídit slovy promotéra Eddieho Hearna, mělo by jít o druhou polovinu jara.

Jak to tedy chce Fury udělat, aby mohl čelit Usykovi? Jeho stáj Top Rank se bude muset snažit přemluvit Joshuu, aby z odvety s ukrajinským šampionem upustil. Zároveň se mu budou muset zaručit tím, že by čelil vítězi titulové bitvy Fury vs. Usyk. Těžko předem říct, zdali AJ na něco takového přistoupí.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin